Türkiye Geneli Nöbetçi Dişçi

Türkiye geneli nöbetçi dişçileri nobetcidisciler.com adresimiz den güncel olarak takip edebilirsiniz. Size en yakın nöbetçi dişçilere ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Dişçi hizmetleri, ciddi diş ağrısı ve problemleri olan hastalar içindir. Genel bir randevu alınana kadar acı çekmek yerine, acılarınızı hafifletmek için aynı gün diş hekimliği hizmetini planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece kendinizi daha iyi hissetmekle kalmıyor, aynı gün diş hekimi servislerimizi ziyaret etmekten çok daha ucuz.

Kötü bir diş ağrısı sizi uyanık tutabilir, işe gitmenizi engeller ve sizi çok mutsuz hissetmenizi sağlar. Ofisimizi ziyaret etmek, bu ağrının hafiflemesine yardımcı olabilir ve en azından geçici bir çözüm bulabilir, daha karmaşık diş işleri yapılabilir.

Diş ağrısının tedavisine ek olarak, aynı gün dişhekimliği hizmetleri aşağıdakiler için idealdir:

  • Kırık ve Yer Değiştirmiş Dişler
  • Kırık ve Kırık Dişler

ACİL SERVİS

Diş ağrısı için acil serviste yapılan işlemler çok pahalıdır. Bazı hastalar bir ER ziyareti için yaklaşık 1000 TL öder ve bu nadiren ağrı kesici ilaçlar için bir reçete ve diş hekimlerine sevkten daha fazlasını içerir.

Doktorlar ve görevli diğer tıp uzmanları diş tedavisi yapamazlar. Nöbetçi bir dişhekimi ile acil bir oda bulamazsanız, ziyaretiniz pahalı bir faturadan biraz daha fazla sonuç verecektir. Ofisimizi ziyaret edene kadar acıyı hafifletmenin yolları vardır. Bu ipuçları birkaç saatliğine acınızı azaltabilir, bu da sizi gece veya iş gününüzde geçirmeniz için yeterli olabilir.

Acı hissetmeye başladığınızda, dişlerinizi fırçalayın ve diş ipi ile temizleyin. Problemi tahriş etmek için dişler arasında gıda partikülleri bırakıldığında ağrı artar. Onlar için güvende ise karşı ağrı kesici üzerinde hafif bir al, ama asla diş etlerine veya dişlere herhangi bir şey uygulamak asla. Unutma, ağrı azalsa bile, hala randevu almanız gerekir.

ACİL SERVİSE GİTMENİZ GEREKTİĞİNDE

Kesilmelere, şişmelere veya kemik kırıklarına neden olan bir yaralanma ile karşılaşırsanız, acil servise gitmek doğru karardır. Hala bir diş hekimi ziyaretine ihtiyacınız olabilir, ancak acil durum acil tedaviyi ele alıyor. Ağzınızda bir enfeksiyon olduğuna ve semptomların şiddetli olduğuna inanıyorsanız, acil bir bakım merkezini  ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Enfeksiyonlar hızla yayılabilir ve tedavi edilmezse genel sağlığınızı etkileyebilir.